Współpraca

Dlaczego warto współpracować z France & Style?

Jesteśmy pasjonatami zakochanymi we Francji i wszystkim, co francuskie. Nasze wykształcenie oraz doświadczenie pozwala dzielić się naszą wiedzą z czytelnikami.

Współpracujemy z osobami oraz firmami, tak by oferowane przez nas usługi spełniały wymogi estetyczne, merytoryczne i jakościowe, którymi się kierujemy.

Firmy, osoby bądź instytucje pragnące nawiązać z nami współpracę na zasadzie patronatów medialnych, artykułów sponsorowanych oraz wszelkich innych reklam zapraszamy do kontaktu:

redakcja@franceandstyle.pl

Wieża Eiflla

NASI PARTNERZY TO MIĘDZY INNYMI:

Centre des Monuments Nationaux we Francji

Wydawnictwa: Marginesy, Almapress, Lacerta, Nasza Księgarnia, Hobbitty, Wydawnictwo Literackie, Rebis, Dwie Siostry, Arkady, Słowo/Obraz terytoria, Noir sur Blanc, Manuscriptum, Helion

Współpracujemy również z Kinem Charlie w Łodzi oraz Best Film. 

FRANCE & STYLE jest własnością DESIGN LED KRZYSZTOF SKRZECZ.Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu FRANCE&STYLE nie może być powielana i dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, włącznie z kopiowaniem, digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie. Osoby zainteresowane komercyjnym wykorzystaniem proszone są o kontakt z redakcją.