BIBLIOTEKA MARZEŃ

PATRONAT FRANCE & STYLE TOMIKU “REWOLUCJA”

„Nie mogę pozbyć się moich chorób, ponieważ w mojej sztuce jest wiele rzeczy, które istnieją tylko z ich powodu.”- pisał Edvard Munch.

Depresja czy nerwica są chorobami, które dotykają coraz więcej ludzi. Szczególnie często z problemem tym zmagają się artyści. Ich wrażliwość potęguje wrażenie wyobcowania i trudu życia. Twórczość z jednej strony staje się pułapką, a z drugiej wybawieniem. Przypomnijcie sobie chociażby biografię Vincenta Van Gogha, Virginii Woolf, Sylvii Plath, F. Scotta Fitzgeralda, jego żony – Zeldy, czy tez wspomnianego na początku Edvarda Muncha.

Dlatego z wielką przyjemnością redakcja France & Style objęła swym patronatem debiut literacki  Magdaleny Bukowiec pt. „Rewolucja” wydawnictwa MOC MEDIA.

Jak czytamy:

„Rewolucja” porusza problem wyobcowania, poczucia braku zrozumienia, upadku wartości, jest obrazem depresji i wychodzenia z niej. Zwraca uwagę na samotność osób bardziej wrażliwych. Pokazuje drogę poszukiwania własnego miejsca na ziemi. Obrazuje też, jak ważne może okazać się wsparcie ze strony otoczenia. Inność może stać się siłą, wystarczy spojrzeć z odpowiedniej perspektywy. To także swoisty poradnik dla każdego człowieka, mający pokazać, że każdy zasługuje na szacunek i szansę bycia sobą.”

Profesor Marek Krzystanek, który opatrzył wstępem tomik poezji, napisał:

„Jedynym momentem, w którym maski i iluzje znikają, jest kryzys psychiczny – tylko w nim możemy poczuć, jak głodne i niespełnione są nasze prawdziwe potrzeby.”

A kim jest sama autorka?

Magdalena Bukowiec to młoda kobieta, mieszkanka podtarnowskiego Świebodzina. Absolwentka WSB NLU na kierunku zarządzanie. Miłośniczka natury, wegetarianka. Żyje z głową w chmurach. Indywidualistka. Od zawsze otoczona książkami. Zwolenniczka form tradycyjnych. Relaksuje się w zaciszu własnej biblioteczki.

Premiera „Rewolucji” odbędzie się 23 marca 2021 roku.

Istnieje natomiast już teraz możliwość zakupu w przedsprzedaży na stronie Wydawnictwa MOC MEDIA

https://sklep.mocmedia.eu/produkt/rewolucja/