CIEKAWOSTKI

PARYŻ NA FOTOGRAFIACH … NIE ZAWSZE TYLKO ROMANTYCZNY

Nie lubię tanich frazesów, którymi wszyscy się posługują jak na przykład: romantyczny Paryż, miasto zakochanych etc. Jednak muszę przyznać, że to miejsce ma w sobie coś szczególnego i jest wprost idealne na wędrówki we dwoje czy też podróże poślubne.

Ale Paryż to nie tylko miłość. Samotne  przemierzanie ulic, melancholijne spacery… Tak, każdy znajdzie tu cząstkę, którą pokocha.

Mój Paryż jest również magiczny i miejscami kochliwy. Na fotografiach starałam się pokazać znane i te bardziej ukryte ulice, skwery, zabytki. Nie zawsze wprost mówię, co to jest. Niekiedy długo trzeba się zastanawiać, co chciałam pokazać i gdzie znaleźć to miejsce.

Wszystkie prace mają być jednak nie tylko odzwierciedleniem rzeczywistości, ale dodatkowo przybliżyć historię tych zakątków.

Pragnęłam przekazać Wam cząstkę mojego świata, takiego jakiego pamiętam z dzieciństwa i jakim jest dziś, jeśli spojrzymy oczami duszy.

Większość fotografii utrzymana jest w sepii, co nadaje im nieco charakteru retro.

Specjalnie dla Was można je nabyć w galerii France & Style. Do każdej dołączam certyfikat oryginalności i wysyłam w pięknie przygotowanej paczce, by już samo otwieranie przenosiło Was w paryski świat.

http://galeriasztuki.franceandstyle.pl/