France & Style

FRANCE & STYLE to ekskluzywne miejsce o Francji, o którym marzyliśmy już od dłuższego czasu. Kraj ten jest nam szczególnie bliski, dlatego tworząc ten portal chcielibyśmy przekazać Wam choć cząstkę jego piękna.

Początkowo był blog Code de Femme. Z czasem stawał się coraz bardziej francuski. Miłość do tego kraju przerodziła się w pasję i pracę, która przynosi radość, poczucie spełnienie oraz nieustanną chęć rozwoju.

Na France & Style znajdziecie ciekawe artykuły oraz felietony o sztuce, książkach i pięknych miejscach.

Odkryjecie wspaniałe miejsca na ziemi średniowiecznych katedr, renesansowych zamków, awangardowej sztuki czy dwudziestowiecznej Haute Couture.

Przybliżymy Wam literaturę oraz film, gdzie Francja nie jest tylko tłem opowiadanej historii.

FRANCE & STYLE to nie tylko Paryż. To całe bogactwo kulturowe państwa otoczonego gorącym, lazurowym morzem, potężnym oceanem, majestatycznymi górami. Państwa pachnącego rozmarynem i lawendą, a smakującego jak owoce morza popijanego cydrem normandzkim.

Zapraszamy Was do lektury

Magdalena i Krzysztof

FRANCE & STYLE jest własnością DESIGN LED KRZYSZTOF SKRZECZ.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu FRANCE&STYLE nie może być powielana i dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, włącznie z kopiowaniem, digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie. Osoby zainteresowane komercyjnym wykorzystaniem proszone są o kontakt z redakcją.