O NAS

FRANCE & STYLE to ekskluzywna witryna o Francji, o której marzyłam już od dłuższego czasu. Kraj ten jest mi szczególnie bliski, dlatego chciałabym przekazać Wam choć cząstkę jego piękna w sowich felietonach i reportażach. Początkowo był blog Code de Femme. Z czasem stawał się coraz bardziej francuski. Moja miłość do tego kraju przerodziła się w pasję i pracę, która przynosi radość, poczucie spełnienie oraz nieustanną chęć rozwoju.

Znajdziecie tutaj ciekawe artykuły oraz felietony o sztuce, modzie, muzyce, designie. Artyści z minionych epok, których dzieła oglądamy w muzeach, jak i Ci współcześni, będący mistrzami nowego świata. Odkryjecie wspaniałe miejsca na ziemi średniowiecznych katedr, renesansowych zamków, awangardowej sztuki czy dwudziestowiecznej Haute Couture. Przybliżę Wam literaturę oraz film, gdzie Francja nie jest tylko tłem opowiadanej historii. Moje recenzje pokażą, co warto czytać i na co wybrać się do teatru czy kina. Opisuję niezwykle interesujące wystawy oraz wydarzenia zarówno te z Francji jak i z Polski. Podpowiem, którego eventu francuskiego nie możecie ominąć.

Do współpracy zapraszam pasjonatów oraz znawców sztuki i Francji. Za każdym razem odkryjesz u mnie coś nowego.

FRANCE & STYLE to nie tylko Paryż. To całe bogactwo kulturowe państwa otoczonego gorącym, lazurowym morzem, potężnym oceanem, majestatycznymi górami. Państwa pachnącego rozmarynem i lawendą, a smakującego jak owoce morza popijanego cydrem normandzkim.

Zapraszamy Was do lektury

 

Firmy, osoby bądź instytucje pragnące nawiązać z nami współpracę na zasadzie patronatów medialnych, artykułów sponsorowanych oraz wszelkich innych reklam zapraszamy do kontaktu:

redakcja@franceandstyle.pl

 TEL:  +48  696 069 604

Jeżeli chcesz mieć swój udział w tworzeniu portalu FRANCE & STYLE? Jeśli interesujesz się Francją, sztuką i kulturą to zapraszamy twórców, dziennikarzy oraz autorów do podjęcia współpracy z naszym portalem. Prosimy o kontakt z redakcją:

redakcja@franceandstyle.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu FRANCE&STYLE nie może być powielana i dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, włącznie z kopiowaniem, digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie. Właścicielem portalu jest CODE DE FEMME Magdalena Leszner-Skrzecz. Osoby zainteresowane komercyjnym wykorzystaniem proszone są o kontakt z redakcją.