France & Style

FRANCE & STYLE to ekskluzywne miejsce o Francji, o którym marzyłam już od dłuższego czasu. Kraj ten jest mi szczególnie bliski, dlatego tworząc ten portal chciałabym przekazać Wam choć cząstkę jego piękna. Początkowo był blog Code de Femme. Z czasem stawał się coraz bardziej francuski. Moja miłość do tego kraju przerodziła się w pasję i pracę, która przynosi radość, poczucie spełnienie oraz nieustanną chęć rozwoju.

Na France & Style znajdziecie ciekawe artykuły oraz felietony o sztuce, modzie, muzyce, designie. Artyści z minionych epok, których dzieła oglądamy w muzeach, jak i Ci współcześni, będący mistrzami nowego świata. Odkryjecie wspaniałe miejsca na ziemi średniowiecznych katedr, renesansowych zamków, awangardowej sztuki czy dwudziestowiecznej Haute Couture. Przybliżymy Wam literaturę oraz film, gdzie Francja nie jest tylko tłem opowiadanej historii. Recenzje pokażą, co warto czytać i na co wybrać się do teatru czy kina. Opiszemy dla Was niezwykle interesujące wystawy oraz wydarzenia zarówno te z Francji jak i z Polski. Podpowiemy, którego eventu francuskiego nie możecie ominąć.

Do współpracy zapraszam pasjonatów oraz znawców sztuki i Francji. Współpracuję z niezależnymi autorami i artystami, których pasja, umiłowanie sztuki oraz chęć dzielenia się wiedzą stanowią podstawową wartość.

FRANCE & STYLE to nie tylko Paryż. To całe bogactwo kulturowe państwa otoczonego gorącym, lazurowym morzem, potężnym oceanem, majestatycznymi górami. Państwa pachnącego rozmarynem i lawendą, a smakującego jak owoce morza popijanego cydrem normandzkim.

 

Zapraszam Was do lektury

 

FRANCE & STYLE jest własnością CODE DE FEMME Magdalena Leszner-Skrzecz.Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu FRANCE&STYLE nie może być powielana i dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, włącznie z kopiowaniem, digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie. Osoby zainteresowane komercyjnym wykorzystaniem proszone są o kontakt z redakcją.