France & Style

FRANCE & STYLE to ekskluzywne miejsce o Francji, o którym marzyliśmy już od dłuższego czasu. Kraj ten jest nam szczególnie bliski, dlatego tworząc ten portal chcielibyśmy przekazać Wam choć cząstkę jego piękna. Początkowo był blog Code de Femme. Z czasem stawał się coraz bardziej francuski. Miłość do tego kraju przerodziła się w pasję i pracę, która przynosi radość, poczucie spełnienie oraz nieustanną chęć rozwoju.

Na France & Style znajdziecie ciekawe artykuły oraz felietony o sztuce, modzie, muzyce, designie. Artyści z minionych epok, których dzieła oglądamy w muzeach, jak i Ci współcześni, będący mistrzami nowego świata. Odkryjecie wspaniałe miejsca na ziemi średniowiecznych katedr, renesansowych zamków, awangardowej sztuki czy dwudziestowiecznej Haute Couture. Przybliżymy Wam literaturę oraz film, gdzie Francja nie jest tylko tłem opowiadanej historii. Recenzje pokażą, co warto czytać i na co wybrać się do teatru czy kina.

Do współpracy zapraszamy pasjonatów oraz znawców sztuki i Francji. Współpracujemy z niezależnymi autorami i artystami, których pasja, umiłowanie sztuki oraz chęć dzielenia się wiedzą stanowią podstawową wartość.

FRANCE & STYLE to nie tylko Paryż. To całe bogactwo kulturowe państwa otoczonego gorącym, lazurowym morzem, potężnym oceanem, majestatycznymi górami. Państwa pachnącego rozmarynem i lawendą, a smakującego jak owoce morza popijanego cydrem normandzkim.

Zapraszamy Was do lektury

Magdalena i Krzysztof

 

 

 

FRANCE & STYLE jest własnością DESIGN LED KRZYSZTOF SKRZECZ.Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część jak i całość utworów zawartych w portalu FRANCE&STYLE nie może być powielana i dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie, włącznie z kopiowaniem, digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie. Osoby zainteresowane komercyjnym wykorzystaniem proszone są o kontakt z redakcją.